X

Par riepām

Kā pasaules vistālāk ziemeļos esošais riepu ražotājs, Nokian izstrādā vislabākos produktus, kas ir speciāli paredzēti prasīgiem apstākļiem, lai padarītu braukšanu daudz drošāku un baudāmāku. Nokian zina, ka ļoti grūtos apstākļos, ir nepieciešama ātra domāšana, nerimstošs cīņas spars un spēja sadarboties. Šī recepte ir izmantota radot tirgus vismodernākās Nokian riepas, ar kurām viegli uzveiksiet nelīdzenus ceļus un sliktus laika apstākļus.

Baltijas valstu vasara

Tie ir mainīgi laika apstākļi un gaisa temperatūra. Nokian ļoti rūpīgi pielāgo savus produktus dažādiem reģioniem, jo apstākļu atšķirības rada dažādas prasības riepām. Tieši šī iemesla dēļ savus produktus šis riepu ražotājs testē dažādās pasaules vietās.

Vienmēr mainīgie ziemeļu braukšanas apstākļi ir iemācījuši, ka vasaras riepām ir jābūt vienlīdz drošām no agra pavasara līdz pat rudens slapjajām lapām, uz sausa un slapja asfalta un arī uz nelīdzeniem grants ceļiem. Augošais Nokian riepu klāsts ļauj Jums izvēlēties uzticamas, izturīgas riepas, kas atbildīs Jūsu auto īpašībām un Jūsu braukšanas paradumiem.