X


Šis paziņojums attiecas uz personas datiem, ko VSM Serviss var iegūt caur šo vietni.

E-pasta adrese saziņai ar mums par personas datu aizsardzības jautājumiem ir info@vsmserviss.lv

Šajā vietnē iesniegtos personas datus VSM Serviss lieto tikai tiem paredzētajiem mērķiem un nenodod trešajām personām, izņemot likumā noteiktos gadījumos.

Šajā vietnē apmeklētāji var nodot un VSM Serviss saņemt personas datus sekojošos veidos:

  1. Vietnes apmeklētājs ieraksta vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi, tālruņa numuru un adresi laukā „Noformēt pasūtījumu“, izvēlas vai arī neizvēlas lauku „Juridiska persona“ un ievada uzņēmuma nosaukumu, reģistrācijas numuru, konta numuru un izvēlas vai arī neizvēlas lauku „PVN maksātājs“ un nospiež pogu „Iegādāties“.

Vārda, uzvārda, e-pasta adreses un tālruņa numura glabāšanas mērķis ir atbildēt uz pasūtījumu. Dati tiek glabāti tik ilgi, kamēr persona neziņo par vēlmi atteikties dzēst tos no VSM Serviss datubāzes. VSM Serviss pats arī var pieņemt lēmumu par datu dzēšanu. Lūgt savu personas datu dzēsanu var rakstot uz e-pastu info@vsmserviss.lv.

VSM Serviss ir tiesības saglabāt iesūtītos personas datus, ja tam ir leģitīms iemesls.

VSM Serviss vietne izmanto sīkdatnes (cookies). Sīkdatne ir neliela teksta datne, ko tīmekļa vietne saglabā apmeklētāja datorā vai mobilajā ierīcē, ja apmeklētāja pārlūkprogrammas iestatījumi to atļauj. Ar sīkdatnēm saistītā informācija netiek izmantota, lai mājaslapas apmeklētājus personiski identificētu. Pēc vēlēšanās varat sīkdatnes izdzēst. Plašāk lasiet šeit: aboutcookies.org.