X

Auto apkope

Savlaicīgi veiktas regulārās apkopes pagarinās Jūsu automašīnas kalpošanas laiku un samazinās nodiluma radītu bojājumu rašanās iespēju. Ja auto apkopes netiek veiktas regulāri, sekas var būt visai bēdīgas un dārgas…

 

Auto šķidrumu un filtru maiņa:

Apkopes laikā tiek veikta sekojošo šķidrumu līmeņa pārbaude: motoreļļas, dzesēšanas šķidruma, bremžu šķidruma, hidrauliskā šķidruma un vējstikla šķidruma pārbaude.

Motorerļļas un eļļas filtra maiņa ir nepieciešama ik pēc 10,000 km nobraukuma pussintētiskām eļļām, un ik pēc 15,000 km – sintētiskām.

Kopā ar motoreļļu tiek nomainīts arī eļļas filtrs, un veikta sekojošo filtru pārbaude: degvielas filtra, gaisa filtra un salona filtra.

Eļļas filtrs ir jānaima katru reizi, kad tiek nomainīta motoreļļa. Pārējos filtrus ieteicams mainīt katru otro eļļas maiņu.

Siksnu un rullīšu maiņa:

Veicot dzinēja apkopi, ir ieteicams nomainīt ne tikai zobsiksnu, bet arī pārējās dzinēja siksnas – ģeneratora, stūres pastiprinātāja un daudzceliņu siksnu. Kā arī spriegotājrullīšus un parazītrullīšus.

Zobsiksnu ieteicams mainīt ik peec 80,000 km nobraukuma vai reizi 3 gados – atkarībā no tā, kurš iestājas pirmais.

 

Lai mašīna kalpotu ilgi un uzticami, mēs iesakam lietot kvalitatīvas rezerves daļas, no atzītiem ražotājiem, bet, pēc klienta vēlēšanās, varam piedāvāt arī citas alternatīvas – dažādu ražotāju rezerves daļas, klientam pieņemamā cenu kategorijā.